tsakiridis tires

proteas

logomageia

Ποιους προσέλαβε ως υδρονομείς ο δήμος Αλεξάνδρειας

Ανακοινώθηκαν από τον δήμο Αλεξάνδρειας τα ονόματα των υδρονομέων της φετινής αρδευτικής περιόδου. Αναλυτικά:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΜΕΡΕΤΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ

ΑΒΡΑΑΜ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΕΟΣ:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΜΥΛΟΒΙΑΝΟΣ

ΦΟΤΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΜΑΒΒΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-4-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΚΗΣ:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΓΙΔΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΔΙΤΣΟΛΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ΔΗΜ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΟΤΑΡΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΟΚΟΦΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΤΣΟΛΑΙΔΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΟΥΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΟΥΡΤΣΟΥΠΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ/ΕΥΑΓΓΕ-ΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΛΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΠΙΤΣΑΒΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΣΤΡΑΤΗΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΜΑΡΤΙΝ

ΓΚΕΡΝΤ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-9-2019


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ:

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

ΣΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

ΚΟΚΟΦΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΘΩΜΑΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ

ΑΠΟ

24-04-2019

ΕΩΣ

23-09-2019

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69