proteas

tsakiridis tires

Τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν στο 2ο Γυμνάσιο Νάουσας

Από το 2ο Γυμνάσιο Νάουσας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν. Αναλυτικά:

Αριστούχοι Α' τάξης

1 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19 11/14
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19 6/14
4 ΑΛΔΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 19 5/14
5 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ 19 5/14
6 ΣΜΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 4/14
7 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 19 4/14
8 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 3/14
9 ΜΑΣΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 19 3/14
10 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 2/14
11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 1/14
12 ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 11/14
13 ΤΟΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 10/14
14 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 18 9/14

Αριστούχοι Β' τάξης

1 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 19 13/14
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 11/14
3 ΡΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 10/14
4 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΑΝΘΙΑ 19 10/14
5 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 19 8/14
6 ΜΩΚΑΣ ΖΗΣΗΣ 19 7/14
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 19 7/14
8 ΠΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 19 5/14
9 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 19 4/14
10 ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 19 4/14
11 ΔΡΟΣΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 19 2/14
12 ΠΕΤΡΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 1/14
13 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 13/14
14 ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΝΝΑ 18 13/14
15 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
16 ΚΟΥΤΣΙΛΙΕΡΗ - ΤΑΣΙΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 10/14

Αριστούχοι Γ' τάξης

1 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 8/14
2 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 5/14
3 ΠΕΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ -ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 19 5/14
4 ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 5/14
5 ΜΩΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 3/14
6 ΧΑΛΔΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 19 3/14
7 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 10/14
8 ΣΚΟΔΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 9/14

Προάγονται - απολύονται

Τμήμα: Α1

1 ΑΛΔΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΒΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
4 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΓΚΑΖΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΑΖΟΥΚΑ ΑΡΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΜΑΣΔΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΜΑΥΡΟMΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
14 ΜΙΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Τμήμα: Α2

1 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΠΡΟΥΤΣΙ ΚΛΕΒΙΣ ΣΕΛΜΑΝ
5 ΝΟΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
6 ΝΤΕΜΑΪ ΧΡΥΣΑ ΙΛΙΡ
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
12 ΣΑΡΜΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
13 ΣΑΡΜΠΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΣΙΑΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΣΙΑΤΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΤΟΥΣΑΪ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ ΜΑΡΤΙΝ

Τμήμα: Α3

1 ΜΑΛΟΥΝΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΜΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΣΕΠΙΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΣΙΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
9 ΣΜΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΤΟΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
12 ΤΣΙΑΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΤΣΙΛΚΟΥ ΦΑΝΗ ΗΛΙΑΣ
14 ΤΣΙΜΑΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΤΥΨΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
16 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΜΑΡΙΑΜ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΧΡΙΣΤΟΦΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΨΑΘΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τμήμα: Β1

1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΑΙΜΟΝΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΑΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
5 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΔΡΟΣΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
11 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΛΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΛΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΜΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

Τμήμα: Β2

1 ΚΟΥΤΣΙΛΙΕΡΗ - ΤΑΣΙΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
6 ΜΑΡΚΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ ΝΤΕΝΤΕ
7 ΜΕΛΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
8 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
9 ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΜΠΑΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΠΑΧΑΝΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13 ΜΠΟΪΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΜΠΟΥΖΟΝΤΙΤΣ ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΜΩΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΜΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΠΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τμήμα: Β3

1 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΠΕΤΡΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
3 ΡΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΤΑΣΙΩΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΤΣΑΒΔΑΡΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΤΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΧΑΛΚΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΑΝΘΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
14 ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΘΩΜΑΣ
17 ΨΑΘΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Τμήμα: Γ1

1 ΑΣΛΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΙΝ ΣΕΦΕΡ
2 ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5 ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9 ΠΕΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ -ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
10 ΣΚΟΔΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΥΛΟΣ
11 ΦΕΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΨΑΘΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Τμήμα: Γ2

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
5 ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
7 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΚΛΕΦΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΕΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΜΟΡΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15 ΜΠΑΧΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
16 ΜΠΡΑΧΑ ΕΝΚΕΛΑ ΧΟΥΣΕΝ
17 ΜΠΡΑΧΑ ΚΛΕΒΙΣΤ ΧΟΥΣΕΝ
18 ΜΩΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
20 ΣΕΠΙΤΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τμήμα: Γ3

1 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΝΤΑΒΟΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3 ΣΑΪΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
4 ΣΙΜΗΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΤΑΡΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΤΣΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
9 ΤΥΨΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10 ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΧΑΛΔΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
12 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69