proteas

tsakiridis tires

Οι αριστούχοι του 3ου Γυμνασίου Βέροιας

Ανακοινώθηκαν από το 3ο Γυμνάσιο Βέροιας τα ονόματα των αριστούχων μαθητών. Αναλυτικά:

Α' τάξη

1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 13/14
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 12/14
3 ΚΟYΜΙΤΣΑΡΣΚΙ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 11/14
4 ΚΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 19 11/14
5 ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 11/14
6 ΦΟΥΡΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 19 11/14
7 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 19 10/14
8 ΜΟΥΡΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 19 10/14
9 ΠΕΤΣΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 9/14
10 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/14
11 ΦΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 9/14
12 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 19 8/14
13 ΣΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 8/14
15 ΚΑΡΑΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 7/14
16 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 7/14
17 ΤΣΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19 6/14
18 ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΟΥΛΑ 19 6/14
19 ΒΡΑΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 5/14
20 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 5/14
21 ΚΑΜΠΑΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 4/14
22 ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 4/14
23 ΚΟΨΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 3/14
24 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 3/14
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 19 3/14
26 ΡΑΚΙΤΖΗ ΗΡΩ 19 3/14
27 ΖΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 19 2/14
28 ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 1/14
29 ΖΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 1/14
30 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19 1/14
31 ΓΙΔΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 19
32 ΚΟΤΖΑΧΡΙΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 13/14
33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 12/14
34 ΣΙΟΥΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 18 12/14
35 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΝΑ 18 11/14
36 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 11/14
37 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 18 8/14

Β' τάξη

1 ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 13/14
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 13/14
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19 11/14
4 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 10/14
5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 9/14
6 ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 19 9/14
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 19 8/13
8 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
9 ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
10 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 19 8/14
11 ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ 19 8/14
12 ΒΑΡΒΙΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
13 ΚΑΛΗΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 6/14
14 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 5/14
15 ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19 5/14
16 ΜΟΥΣΙΑ ΜΑΝΤΙΑΝΑ 19 4/14
17 ΔΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 3/14
18 ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ 19 2/14
19 ΒΑΡΒΙΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 2/14
20 ΜΑΝΤΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
21 ΚΟΥΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 18 13/14
22 ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18 13/14
23 ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 18 12/14
24 ΝΕΓΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 18 11/14
25 ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 11/14
26 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 18 11/14
27 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 10/14
28 ΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 9/14
29 ΤΡΙΓΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18 9/14
30 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΗ 18 8/14
31 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 7/14

Γ' τάξη

1 ΚΟΛΒΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 20
2 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ 20
3 ΔΡΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19 13/14
4 ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 19 13/14
5 ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 19 12/14
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΣΜΑΡΑΓΔΑ 19 12/14
7 ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ 19 12/14
8 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 19 12/14
9 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19 11/14
10 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 11/14
11 ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΝΑ 19 10/14
12 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΗ 19 10/14
13 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 19 8/14
14 ΣΗΜΑΝΙΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 19 8/14
15 ΓΙΔΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 7/14
16 ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19 7/14
17 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 6/14
18 ΤΣΟΥΛΓΚΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 6/14
19 ΤΣΙΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΙΑ 19 5/14
20 ΒΟΓΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19 4/14
21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ 19 4/14
22 ΜΟΥΡΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 3/14
23 ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 3/14
24 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 2/14
25 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 1/14
26 ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 1/14
27 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
28 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 18 12/14
29 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 18 12/14
30 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
31 ΓΚΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ 18 9/14
32 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 18 9/14
33 ΚΟΠΑΤΣΙ ΛΟΥΣΙΑΝΑ 18 9/14
34 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 18 9/14
35 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ 18 9/14
36 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 18 9/14
37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 18 7/14

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69