proteas

tsakiridis tires

logomageia

Τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν και απολύθηκαν στο 3ο Γυμνάσιο Νάουσα

Από το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν και απολύθηκαν. Αναλυτικά:

ΑΠΟΛΥΟΜΕΝΟΙ

1. Αθανασιάδου Ιωάννα
2. Ασιατίδου Ελισάβετ
3. Βασιλειάδης Κωνσταντίνος
4. Γιάτσος Γεώργιος
5. Γκιούρου Παναγιώτα
6. Γρηγορίου Ελένη
7. Δάιος Αθανάσιος
8. Δημητριάδης Κωνσταντίνος
9. Δούτσης Εμμανουήλ
10. Εξηντάρα Θεοδώρα
11. Εξηντάρας Στέργιος
12. Ζώκας Ιωάννης
13. Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης
14. Ιωαννίδης Σπυρίδων
15. Καραμπέλκος Αλέξανδρος
16. Καραμπινέσης Γεώργιος
17. Καραντίνας Θωμάς
18. Καρατσιώλη Σεβαστή-Ιωάννα
19. Κελεμουρίδου Μυρτώ
20. Κοκούγια Πρανβέρα
21. Κονταξάκης Νικόλαος
22. Κοτζιάμπασης Αντώνιος
23. Κύρκας Ιωάννης
24. Κωνσταντίνου Δημήτριος
25. Λάμπας Βασίλειος
26. Λαφτσίδου Αικατερίνα
27. Λεσάι Ντανιέλα
28. Λεφούσης Αθανάσιος
29. Λιάλιας Γρηγόριος
30. Λούση Θάλεια
31. Λυμπεριάδης Αναστάσιος
32. Μάντσιος Παναγιώτης
33. Μάντσιος Λουκάς
34. Μουμτζίδου Στεφανία - Εφραιμία
35. Μουρατίδου Ζωή
36. Μπαλτατζίδης Νικόλαος
37. Μπέκα Μαρία
38. Μπιλιούρης Εμμανουήλ
39. Μπρούβαλη Πηνελόπη
40. Νίκου Γεωργία
41. Ντουράκου Τζεζαμπίν
42. Ντουράκου Τζούλιαν
43. Πάλλας Δημήτριος
44. Παναγιωτίδης Θεόδωρος
45. Παπαθεοδώρου Ραφαηλία
46. Παπουτσής Φώτιος
47. Πάσχος Σταύρος
48. Πίτου Σοφία
49. Πολύζη Ελένη
50. Πουτακίδης Οδυσσέας-Παναγιώτης
51. Ράπτη Πολυξένη
52. Ρώσιος Αχιλλέας
53. Σαράντης Κωνσταντίνος
54. Τάπκος Τρύφων
55. Τζαλίλης Θωμάς
56. Τζουβάρας Γεώργιος
57. Τρούπκου Ευανθία- Αικατερίνη
58. Τσακίρη Όλγα
59. Τσακίρης Ευάγγελος
60. Τσακνής Χρήστος
61. Τσέλιου Ελένη
62. Τσηρπανλή Μαρίνα
63. Φιλιππίδου Ελένη - Μαρία
64. Φιλιππίδου Χριστίνα
65. Χατζηβασιλειάδης Δημήτριος
66. Χατζηιωαννίδης Αθανάσιος
67. Χατζηιωαννίδης Ξενοφών
68. Χότζα Έρα
69. Χρυσανθάκης Θεόδωρος
70. Ψαρράς Νικόλαος

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ

Α΄ τάξη

1. Ανθόπουλος Νικόλαος 19 & 5/14
2. Ανθοπούλου Δροσιά - Χριστίνα 19 & 10/14
3. Ανθοπούλου Σταματία - Δέσποινα 19 & 6/14
4. Ανθοπούλου Σουλτάνα - Μαρία 19 & 9/14
5. Ασιατίδου Μαρία 18 & 7/14
6. Γατουρτζίδου Τερψιθέα - Παρασκευή 18 & 12/14
7. Γεωργιάδου Μαρία 19 & 10/14
8. Δάμτσιου Μαρία 19 & 10/14
9. Δημητρίου Σουλτάνα 19 & 2/14
10. Κουιτίλα Πάουλα 19 & 5/14
11. Κουλίτσα Βιργινία 19 & 10/14
12. Λάζου Μάριος - Ιωάννης 19 & 7/14
13. Λαφάρα Χριστίνα 19 & 12/14
14. Λαφάρας Νικόλαος 19 & 2/14
15. Λιόλιου Μαρία - Αικατερίνη 18 & 8/14
16. Μπιλιούρης Δημήτριος 19 & 13/14
17. Μπουγάς Μιχαήλ 19 & 5/14
18. Μπουτκάρη Όλγα 19 & 2/14
19. Μπρούβαλης Αναστάσιος 19 & 3/14
20. Παναγιωτίδης Παντελεήμων 19 & 5/14
21. Παρούτης Δημήτριος 18 & 8/14
22. Πίπιλας Αλέξανδρος 19 & 10/14
23. Πουλτσίδης Ιωάννης 19 & 7/14
24. Πουρλίδας Δημήτριος 19 & 4/14
25. Σταμάτης Γεώργιος 19 & 12/14
26. Τσακίρης Αλέξανδρος 18 & 10/14

Β΄ τάξη

1. Γούδη Ελένη 18 & 12/14
2. Ελευθερόπουλος Απόστολος 19 & 4/14
3. Κάλλη Μάλαμα 19 & 4/14
4. Λαφάρα Αντωνία 19 & 8/13
5. Μάλλιος Κων/νος 19 & 9/14
6. Μουρατίδης Γεώργιος 19 & 10/14
7. Μουρατίδου Ελένη 20
8. Μπέρσος Ζαφείριος 19 & 12/14
9. Μπιλιούρης Σπυρίδων 19 & 12/14
10. Ουγγρίνης Κων/νος 19 & 8/14
11. Σίνου Αναστασία 19 & 5/14
12. Τρύφων Αικατερίνη 19 & 1/14
13. Τσάκνης Νικόλαος 19
14. Τσέλιου Ιωάννα 19 & 1/14

Γ΄ τάξη

1. Αθανασιάδου Ιωάννα 18 & 11/14
2. Γρηγορίου Ελένη 19 & 4/14
3. Ζώκας Ιωάννης 18 & 9/14
4. Καρατσιώλη Σεβαστή-Ιωάννα 19 & 12/14
5. Λιάλιας Γρηγόριος 18 & 7/14
6. Μουρατίδου Ζωή 19 & 6/14
7. Μπέκα Μαρία 19 & 7/14
8. Μπρούβαλη Πηνελόπη 19 & 13/14
9. Παναγιωτίδης Θεόδωρος 19 & 2/14
10. Τάπκος Τρύφων 18 & 8/14
11. Τσακνής Χρήστος 18 & 7/14
12. Τσέλιου Ελένη 19 & 1/14
13. Τσηρπανλή Μαρίνα 19 & 5/14
14. Φιλιππίδου Ελένη - Μαρία 19 & 7/14
15. Χατζηιωαννίδης Ξενοφών 19 & 12/14
16. Ψαρράς Νικόλαος 19 & 12/14

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69