proteas

tsakiridis tires

logomageia

Τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν στο 6ο Γυμνάσιο Βέροιας

Από το 6ο Γυμνάσιο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν, προβιβάστηκαν και απολύθηκαν. Αναλυτικά:

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 20
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 20
3 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 12/14
4 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 19 11/14
5 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/14
6 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 9/14
7 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19 9/14
8 ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 8/14
9 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ 19 8/14
10 ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 7/14
11 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 19 6/14
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ 19 6/14
13 ΠΟΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ 19 4/14
14 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ 19 3/14
15 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 19 1/14
16 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 18 13/14
18 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 12/14
19 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 18 12/14
20 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 11/14
21 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 10/14
22 ΠΟΡΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 10/14
23 ΡΟΤΣΙ ΡΕΝΑΝΤΑ 18 8/12
24 ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 18 9/14
25 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18 9/14
26 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 18 7/14
27 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 7/14

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1 ΡΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 13/14
2 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 19 9/14
3 ΑΝΑΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ 19 7/14
4 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 19 6/14
5 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 5/14
6 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 5/14
7 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 19 5/14
8 ΤΣΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 18 13/14
10 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18 11/14
11 ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 18 10/14
12 ΚΑΛΙΟΓΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ 18 9/14
13 ΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18 9/14
14 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 9/14
15 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18 7/14
16 ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18 7/14

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 20
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20
3 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 19 13/14
5 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 19 11/14
6 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19 10/14
7 ΑΥΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 19 9/14
8 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 19 8/14
9 ΜΟΥΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 19 7/14
10 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 19 5/14
11 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 5/14
12 ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 4/14
13 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 3/14
14 ΤΥΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 2/14
15 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19
16 ΠΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 12/14
17 ΚΑΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 10/14
18 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ - ΘΩΜΑΣ 18 10/14
19 ΤΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 10/14
20 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 18 9/14

Προάγονται / Απολύονται

Τάξη Εγγραφής: Α'

1 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
2 ΑΓΚΟΛΛΙ ΕΓΚΛΕΝΤΙΝΟ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΒΑΣΙΛΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
6 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
8 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
9 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
10 ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
12 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΓΚΟΥΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ
14 ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
16 ΔΟΛΔΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
17 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
18 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ
19 ΖΟΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑ
20 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΘΑΡΤΟΡΙ ΜΑΡΙΑ
22 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
25 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
26 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
27 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
28 ΚΑΦΕΣ ΜΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
30 ΚΟΥΒΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
31 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
34 ΛΑΛΟΣΙ ΡΕΝΤΙ
35 ΛΕΚΑ ΛΕΝΤΙΑΝΑ
36 ΛΕΣΙ ΑΡΜΑΝΤΟ
37 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
38 ΜΑΡΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
39 ΜΟΥΣΚΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ
40 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
41 ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ
42 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43 ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
45 ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
46 ΝΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΠΑΪΣΙΑ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ
47 ΝΙΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48 ΝΤΕΜΠΡΟΒΑ ΜΕΛΙΣΑ
49 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ
50 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
51 ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ
53 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
54 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
55 ΠΑΠΑΡΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
56 ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
57 ΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
58 ΠΙΡΡΑ ΧΥΓΚΕΡΤΑ
59 ΠΟΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ
60 ΠΟΡΛΙΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
61 ΠΟΡΛΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
62 ΡΟΤΣΙ ΡΕΝΑΝΤΑ
63 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
64 ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
65 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
66 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
67 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
68 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
69 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
70 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
71 ΤΟΥΣΑ ΕΡΙΟΝ
72 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
73 ΤΣΕΝΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
74 ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
75 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
76 ΧΑΤΖΗΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
77 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
78 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
79 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
80 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

Τάξη Εγγραφής: Β'

1 ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΑΓΚΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
4 ΑΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΑΝΑΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ
6 ΒΕΛΙΑΪ ΕΛΕΝΗ
7 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
8 ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΓΚΟΥΤΖΕΛΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
11 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
12 ΚΑΖΙΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
13 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΚΑΛΙΟΓΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ
15 ΚΑΛΚΕΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
16 ΚΑΜΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
19 ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
20 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
21 ΚΕΛΕΣΗ ΘΑΝΑΣ
22 ΚΟΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
23 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24 ΚΟΥΛΥΜΒΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ
25 ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
26 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ
27 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
29 ΚΡΕΜΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
31 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
32 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
33 ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
34 ΛΛΕΣΙ ΑΝΤΙ
35 ΛΟΥΠΙ ΝΤΕΝΙΣ
36 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
37 ΜΑΝΩΗΛΙΔΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ - ΚΛΕΟΝΙΚΗ
38 ΜΕΓΚΕΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
39 ΜΕΚΣΙ ΡΙΓΚΕΡΤΑ
40 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
41 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
42 ΜΟΥΤΣΑ ΙΡΙΣΕΛΑ
43 ΜΠΑΪΡΑΜΙ ΛΟΥΜΤΟΥΡΙ
44 ΜΠΙΜΠΑ ΦΑΜΠΙΟ
45 ΜΠΟΓΚΟΤΣ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
46 ΜΠΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ
47 ΜΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
48 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ
49 ΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
50 ΝΤΡΙΖΙ ΑΝΝΤΙ
51 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
52 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
53 ΠΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
54 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
56 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
58 ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
59 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
60 ΠΛΛΟΥΜΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
61 ΡΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
62 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
63 ΡΕΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
64 ΡΟΤΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
65 ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
66 ΣΕΜΠΙΤΡΑΚΟΥ ΕΝΡΙΚΟ
67 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
68 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
69 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
70 ΤΟΥΣΑ ΕΡΒΙΝ
71 ΤΟΥΣΑ ΛΕΝΤΙΑΝ
72 ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΕΡ
73 ΤΣΕΡΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
74 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
75 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
76 ΤΣΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
77 ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
78 ΧΑΤΖΗΪΟΡΔΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
79 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
80 ΧΟΤΖΑ ΚΛΑΡΙΣΑ
81 ΨΑΡΡΑ ΑΝΝΑ
82 ΨΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Τάξη Εγγραφής: Γ'

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΑΛΙΩΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ
4 ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΣ
5 ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
7 ΑΥΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
8 ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11 ΒΟΙΚΑ ΟΝΤΕΤΑ
12 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
13 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
15 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
16 ΓΚΙΝΙ ΤΖΑΝΙΝΑ
17 ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
18 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
19 ΔΗΜΟΓΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
20 ΚΑΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
21 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
22 ΚΑΡΑΙ ΙΣΜΑΗΛ
23 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ - ΘΩΜΑΣ
24 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
25 ΚΟΥΜΡΙΑ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΟ
26 ΚΟΥΡΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ
30 ΛΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
31 ΛΕΚΑ ΜΑΡΙΝΟ
32 ΜΑΡΚΟΥ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ
33 ΜΑΡΚΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ
34 ΜΕΤΑΞΑ ΣΥΜΕΛΑ
35 ΜΕΤΙ ΒΑΡΒΑΡΑ
36 ΜΟΥΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
37 ΜΠΑΛΛΑ ΕΣΟΥΙΝΤΑ
38 ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΑ
39 ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
40 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
42 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
43 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
44 ΠΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
45 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
46 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
47 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
48 ΠΡΥΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
49 ΠΡΥΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
50 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
51 ΡΑΜΑ ΟΡΝΕΣΤ
52 ΡΑΜΙ ΕΡΣΑ
53 ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
54 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
55 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
56 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
57 ΤΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
58 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
59 ΤΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
60 ΤΣΕΠΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
61 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
62 ΤΣΙΛΗ ΑΝΝΑ
63 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
64 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
65 ΤΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
66 ΤΥΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
67 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
68 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
69 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
70 ΧΡΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΑΜΑΣ
71 ΧΩΡΑΦΑΪΔΟΥ ΧΡΥΣΗ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69