proteas

novart veria

ena

Η κλήρωση της Α1 ερασιτεχνικής - Δείτε το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 ερασιτεχνικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρεμιέρας:

Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου

Άγιος Γεώργιος – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Κοπανός
Επισκοπή – Αχιλλέας Νάουσας
Αγκαθιά – Χαρίεσσα
Νικομήδεια – Διαβατός
Λιανοβέργι – Παλαιοχώρι
Αγία Μαρίνα - Ροδοχώρι

Ρεπό: Άραχος

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ

3η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

4η αγωνιστική
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

5η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

6η αγωνιστική
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

7η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

8η αγωνιστική
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

9η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ

10η αγωνιστική
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ

11η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

12η αγωνιστική
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

13η αγωνιστική
  ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

14η αγωνιστική
  ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ     ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
  ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
  ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ     ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ     ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

15η αγωνιστική
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
  ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ     ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
  ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ     ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
  ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ     ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

giannopoulos

access

didactica

sidiropoulos