proteas

novart veria

ena

Η κλήρωση της Α2 ερασιτεχνικής - Το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α2 ερασιτεχνικής. Τα ματς θα γίνουν την Κυριακή 1 Οκτωβρίου. Αναλυτικά τα ζευγάρια:

Α' όμιλος:

Σκυλίτσι – Μελίκη
Σταυρός – Παλατίτσια
Λουτρός – Κλειδί
Νησέλι – Πλατύ
Νεόκαστρο - Σχοινάς

Β' όμιλος

Μονόσπιτα – ΑΕΠ
Πατρίδα – Αριστοτέλης Νάουσας
Ραχιά – Αγία Βαρβάρα
Δόξα Νάουσας – Ολυμπιακός Ολυμπιακός

Ρεπό: Μαρίνa

Δεν δήλωσαν συμμετοχή: Ακαδημία Βέροιας, Ακαδημία Μακροχωρίου, Μέση, Βεργίνα, Πλάτανος και Αστέρας Αλεξάνδρειας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α' όμιλος

1η αγωνιστική
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
  ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ

2η αγωνιστική
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ     ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
  ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ     ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ

3η αγωνιστική
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ     ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ     ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

4η αγωνιστική
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
  ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ     ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

5η αγωνιστική
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ     ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ

6η αγωνιστική
  ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ     ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
  ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

7η αγωνιστική
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
  ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ     ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

8η αγωνιστική
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
  ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ     ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
  ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ

9η αγωνιστική
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
  ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

Β' όμιλος

1η αγωνιστική
  ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ     ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

2η αγωνιστική
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
  ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ     ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

3η αγωνιστική
  ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ     ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
  ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

4η αγωνιστική
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
  ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ

5η αγωνιστική
  ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

6η αγωνιστική
  ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ     ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ

7η αγωνιστική
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ     ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

8η αγωνιστική
  ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
  ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

9η αγωνιστική
  ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ     ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ     ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

giannopoulos

access

didactica

sidiropoulos