Οι επιδόσεις της Γ.Ε. Νάουσας στους Πανελλήνιους αγώνες στίβου Βορείου Ομίλου Παμπαίδων -Παγκορασίδων

Επιτυχημένη μπορεί να χαρακτηριστεί η παρουσία της Γ.Ε. Νάουσας στους Πανελλήνιους αγώνες στίβου Βορείου Ομίλου στην κατηγορία Παμπαίδων -Παγκορασίδων που έγιναν στην Καβάλα το Σαββατοκύριακο 2,3/7. Η νέα αυτή γενιά των αθλητών, με τις επιτυχίες τους δηλώνει την μεθοδική και την σωστή δουλειά που γίνεται στο σύλλογο στίβου της Γ.Ε. Νάουσας.

Μεγάλες πρωταγωνίστριες των αγώνων ήταν η Ευδοξία και η Ελπίδα Λίγγου που κατέκτησαν την 2η και την 6η θέση στα 300μ. με εμπόδια αντίστοιχα ,καθώς επίσης και τα υπόλοιπα παιδιά που κατέλαβαν θέσεις αξιόλογες στους τελικούς των αγωνισμάτων τους. Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών-τριων της Γ.Ε. Νάουσας ήταν: