iek alpha23

tsakiridis

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Οι αριστούχοι του 6ου Γυμνασίου Βέροιας

Ανακοινώθηκαν από το 6ο Γυμνάσιο Βέροιας τα ονόματα των αριστούχων μαθητών. Αναλυτικά:

Α' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος
1 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 20
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 20
3 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 14/15
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΑ 19 13/15
5 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 19 12/15
6 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 19 10/15
7 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 19 9/15
8 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΛΙΝΑ 19 9/15
9 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 6/15
10 ΤΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΓΙΑ 19 6/15
11 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΑΦΝΗ 19 4/15
12 ΠΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ 19 4/15
13 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 3/15
14 ΑΥΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 2/15
15 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ - ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 2/15
16 ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 1/15
17 ΜΟΥΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΜΠΕΤΑ 19
18 ΤΥΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΓΥΡΩ 18 14/15
19 ΚΑΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18 13/15
20 ΠΡΥΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΗ 18 13/15
21 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΕΡΑ 18 11/15
22 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 18 9/15

 

Β' Τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος
1 Ζαρογιάννης Χριστόδουλος Βασίλειος Ζωή 20
2 Σαμαράς Χρήστος Κωνσταντίνος Ευστρατία 20
3 Τσιτούρα Ανθία Ευφροσύνη Εμμανουήλ Μαργαρίτα 19 15/16
4 Τσιφλίδης Νικόλαος Κωνσταντίνος Βασιλική 19 15/16
5 Κωνσταντινίδου Θεολογία Κοσμάς Μαρία 19 14/16
6 Παρσοπούλου Μαρία Ηλίας Χριστίνα 19 11/16
7 Λυμούση Αφροδίτη Θωμάς Ανδρεάνα 19 5/16
8 Λυμούσης Δημήτριος Θωμάς Ανδρεάνα 19 5/16
9 Πορλίδα Αθανασία Γεώργιος Ευαγγελία 19 5/16
10 Καλαϊτζίδης Δημήτριος Ανδρέας Λουλούδα 19 2/16
11 Καραπέτσα-Λαζαρίδου Ραφαηλία Γεώργιος Άννα 19
12 Σιάμινου Ευγενία Λάζαρος Σοφία 18 14/16
13 Έρινα Ζωή Βενιαμίν Ναταλία 18 13/16
14 Χατζηβαλάς Δημήτριος Δημήτριος Χριστίνα 18 8/16

Γ' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Όνομα μητέρας Μέσος Όρος
1 Δάσκαλου Χρύσα Παρασκευή Δημήτριος Αγγελική 20
2 Παραστατίδου Ευαγγελία Βασίλειος Μαρία 20
3 Πιπερίδου Βασιλική Θεόδωρος Τολίνα 20
4 Χατζησάββας Βασίλης Παναγιώτης Ουρανία 19 14/15
5 Στυλιανάκη Ελένη Ευαγγελία Γεώργιος Παρθενόπη 19 13/15
6 Περηφανόπουλος Θωμάς Κωνσταντίνος Αντωνία 19 12/15
7 MUSKA Nikoleta Jani Elisabeta 19 11/15
8 Χατζηγεωργίου Μαρία Ιορδάνης Σοφία 19 11/15
9 Αλεξίδου Κυριακή Γεώργιος Παρασκευή 19 6/15
10 Τύπου Δήμητρα Πέτρος Αργυρώ 19 6/15
11 Τόλια Παμφίλη Ιωάννα Βάϊος Δημητρούλα 19 5/15
12 Ελευθεριάδου Αικατερίνη Αθανάσιος Αθηνά 19 1/15
13 Γαγάτση Μαρία Σωτήριος Αγγελική 18 14/15
14 Καλκετινίδης Ιωάννης Ιωάννης Αναστασία 18 13/15
15 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18 11/15
16 Σφηνιάς Παναγιώτης Ευάγγελος Ευαγγελή 18 9/13
17 Τσιούντας Βασίλειος Αθανάσιος Ροδόπη 18 8/15

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69