iek alpha23

tsakiridis tires

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Αριστεία και βραβεία μαθητών του 1ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας

Οι μαθητές του 1ου Γυμνασίου Αλεξάνδρειας που αρίστευσαν και βραβεύτηκαν για τη σχολική χρονιά 2015-2016: 

ΑΡΙΣΤΕΙΑ Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μητρώνυμο Βαθμός
1 ΓΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 20
2 ΓΚΑΣΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ 20
3 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΓΕΝΗΣ ΕΛΕΝΗ 20
4 ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΕΜΙΑ 19 14/16
5 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΛΛΑ 19 13/16
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 19 12/16
7 ΜΑΛΙΩΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 19 11/16
8 ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19 11/16
9 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΘΑ 19 11/16
10 ΣΟΤΤΙΛΕ ΕΡΑΣΜΙΑ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ ΕΥΔΟΞΙΑ 19 10/16
11 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19 9/16
12 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 7/16
13 ΧΡΥΣΑΦΗ ΜΕΛΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 19 5/15
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 4/16
15 ΜΟΧΛΑΣ-ΜΟΥΣΚΕΦΤΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 3/15
16 ΓΚΑΓΚΟΥΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 19 2/16
17 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΘΟΥΛΑ 19 2/16
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19 2/16
19 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ 19 2/16
20 ΜΠΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 19 1/16
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 19
22 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19
23 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 15/16
24 ΜΑΝΤΖΙΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 18 14/16
25 ΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 14/16
26 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18 13/16
27 ΤΑΒΛΑΝΤΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 10/16
28 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 18 9/16
29 ΠΥΡΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 9/16
30 ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 9/16

 

ΑΡΙΣΤΕΙΑ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μητρώνυμο βαθμός
1 ΚΕΦΑΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΙΣΑΑΚ ΘΕΟΔΩΡΑ 19 14/15
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19 14/15
3 ΤΟΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 19 12/15
4 ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 19 11/15
5 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΡΗΓOΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 19 11/15
6 ΣΟΤΤΙΛΕ ΚΙΑΡΑ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ 19 11/15
7 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 10/15
8 ΚΑΡΑΝΤΙΝΙΝΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19 9/15
9 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 9/15
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19 9/15
11 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 19 6/15
12 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 19 6/15
13 ΛΑΖΗ ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 5/15
14 ΜΠΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ 19 4/15
15 ΠΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΝΑ 19 4/15
16 ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 2/15
17 ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ 19 2/15
18 ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑ 19 1/15
19 ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 19 1/15
20 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΘΑ 19 1/15
21 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΛΛΑ 19
22 ΚΟΥΓΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΜΗΝΗ 19
24 ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 18 14/15
25 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΝΑ 18 14/15
26 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 14/15
27 ΓΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΙΚΗ 18 13/15
28 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ 18 13/15
29 ΜΑΤΡΑΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ 18 12/15
30 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18 11/15
31 ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18 10/15
32 ΤΖΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ 18 10/15
33 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΝΑ 18 10/15
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18 9/15
35 ΠΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΙΑ 18 8/15

 

ΒΡΑΒΕΙΑ Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΣ
Γ1 ΚΕΦΑΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΙΣΑΑΚ 19 14/15
Γ2 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΡΗΓOΡΙΟΣ 19 11/15
Γ3 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 6/15
Γ4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 19 14/15
Γ5 ΤΟΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 12/15
ΒΡΑΒΕΙΑ Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΣ
Β1 ΓΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20
ΓΚΑΣΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΘΩΜΑΣ 20
Β2 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΓΕΝΗΣ 20
Β3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 12/16
Β4 ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 14/16
Β5 ΣΟΤΤΙΛΕ ΕΡΑΣΜΙΑ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ 19 10/16
ΒΡΑΒΕΙΑ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΟΣ
Α1 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 4/15
Α2 ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 19 13/15
Α3 ΛΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 11/15
Α4 ΜΠΡΟΥΣΑ ΒΙΒΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/15
Α5 ΤΟΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 10/15

 

 

 

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69