Έχασε από τον Πανθρακικό η Αγία Μαρίνα

Την ήττα με 0-1 γνώρισε στον Διαβατό από τον Πανθρακικό η Αγία Μαρίνα. Το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες και το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημειώθηκε στο δεύτερο μέρος.

Συγκεκριμένα, ο Πανθρακικός σκόραρε στο 58’ με τον Βάσκο, με πλασέ μέσα από την περιοχή.

Στο τελευταίο δεκάλεπτο η Αγία Μαρίνα προσπάθησε να φτάσει στην ισοφάριση αλλά είχε ένα χαμένο τετ α τετ με τον Καραγιάννη στο 80', ένα σουτ με τον ίδιο παίκτη στο 87' που πέρασε άουτ και ένα σουτ του Σούκια που αποκρούστηκε στο 88'.

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ: Ιωαννίδης, Αναστασιάδης, Γιαννόπουλος, Ράδης, Γιαγτζίδης, Καραγιάννης, Νιογκάνα Σο, Σαμιώτης (30’ Μουστάκας / 46’ Ζούρκος), Λέκα, Ακένα, Σούκιας.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ: Παϊτέρης, Καλογρανας, Λαρέα, Σίλβα, Πεχλιβανόπουλος, Αντωνιάδης, Βάσκος, Γιαννακιτσίδης, Παυλίδης, Ρούμπιες, Κωσταρέλης.