Εκδήλωση στο 10ο Δημοτικό Βέροιας για την χρήση του διαδικτύου από τα παιδιά
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/diafores/322545957_3180743282185447_3962863599477280969_n.jpg)
Το 10ο Δημοτικό Βέροιας και ο Σύλλογος Γονεων θα φιλοξενήσουν την Δήμητρα Πουτουρη Κρατική Πραγματογνώμων Ψηφιακών Πειστηρίων / CFCE MSc Law and IT / Μηχανικός Πληροφορικής Τ.Ε. Υποψήφια Διδάκτωρ Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ & Νομικής Δ.Π.Θ. για μια ουσιαστική και επίκαιρη συζήτηση που αφορά στην χρήση του Διαδικτύου από τα παιδιά.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου, στις 7μμ, στο αμφιθέατρο του σχολείου.