tsakiridis

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Barber Shop

proteas

Το πρόγραμμα της Β' ερασιτεχνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση στην Β' ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα των δυο ομίλων:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

 

2η αγωνιστική

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

 

3η αγωνιστική

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - Ολυμπιακος Λουτρου: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

 

4η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

Ολυμπιακος Λουτρου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

 

5η αγωνιστική

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

 

6η αγωνιστική

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

 

7η αγωνιστική

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΑΕΚ Καμποχωρίου - Ολυμπιακος Λουτρου: -

 

8η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ολυμπιακος Λουτρου: -

 

9η αγωνιστική

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

 

10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - Ολυμπιακος Λουτρου: -

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

 

11η αγωνιστική

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

 

2η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

Ερμης Τριλοφου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

 

3η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - Ερμης Τριλοφου: -

 

4η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

Ερμης Τριλοφου - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

 

5η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

Ερμης Τριλοφου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

 

6η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

 

7η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

Ερμης Τριλοφου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

 

8η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Ερμης Τριλοφου: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

 

9η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

 

10η αγωνιστική

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

 

11η αγωνιστική

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

Ασφάλειες και Κτηματομεσιτικά  ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ Real Estate - Πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας

ADAMELON Εργαστήριο Γεύσεων

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

studio 69