tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

access ban20

Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β' ερασιτεχνικής - Το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Ημαθίας η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας. Πριν την κλήρωση, ο πρόεδρος Στέργιος Μουρτζίλας εξήγησε στους εκπροσώπους των σωματείων την διαδικασία με τα rapid test που πρέπει να ακολουθήσουν για να τηρήσουν τα μέτρα που θεσπίστηκαν για την μη διάδοση του κορονοϊού.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δυο ομίλους των εννέα ομάδων. Στον πρώτο όμιλο συμμετέχουν: Καβάσιλα, Λυκογιάννη, Αλεξάνδρεια, Παλαιοχώρι, Καψόχωρα, Βρυσάκι, Κυψέλη, Αγία Βαρβάρα, Ασώματα.

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

Ασώματα – Λυκογιάννη

Βρυσάκι – Αλεξάνδρεια

Καβάσιλα – Κυψέλη

Αγία Βαρβάρα – Παλαιοχώρι

Ρεπό: Καψόχωρα

Στον Β’ όμιλο συμμετέχουν: Άγιος Γεώργιος, Πατρίδα, Ζερβοχώρι, Επισκοπή, Λευκάδια, Ολυμπιακός Νάουσας, Ράχη, ΑΕΠ, Τρίλοφος.

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

Λευκάδια – Άγιος Γεώργιος

Ζερβοχώρι – Ράχη

ΑΕΠ – Τρίλοφος

Ολυμπιακός Νάουσας – Επισκοπή

Ρεπό: Πατρίδα

Το πρωτάθλημα ξεκινά την Κυριακή 3 Οκτωβρίου, στις 4μμ.

eps klirosi b1

Το πρόγραμμα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

2η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

3η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

4η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

5η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

6η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

7η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

8η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ: -

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

9η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: -

ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

2η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

Ερμης Τριλοφου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

3η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

Ερμης Τριλοφου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

4η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

5η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

Ερμης Τριλοφου - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

6η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

7η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

Ερμης Τριλοφου - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

8η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

9η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - Ερμης Τριλοφου: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

methodos orizontio

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

sidiropoulos

studio 69