tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

Το πρόγραμμα των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου

Ανκαοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου. Ο Ζαφειράκης θα παίξει την Παρασκευή στην Αθήνα με την ΑΕΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023

Handball Premier (21η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Αντωνόπουλος)

Σάββατο 18 Μαρτίου 2023

Handball Premier (21η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
(Λεφάκης- Γιαβρούτας, Κυριακούλιας)

Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)

Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής)

Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea
(Nάσκος- Χαρίτσος, Αποστολίδης)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Bianco Monte Δράμα
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)

Α1 Γυναικών (ημιτελικά- 1η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αναγέννηση Άρτας
(Μερτινιάν- Τόλιος, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Αρχέλαος Κατερίνης
(Ηλιάδης- Σαπανίδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Πανελλήνιος
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Αντωνόπουλος)

Μετς 18:00, Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Μπράμου)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς
(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Αγγελίδης)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Βελάνη- Καποτάς)

Κλαδισού 17:30, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Παπασιδέρη Κορωπίου
(Γερουλάνος- Φωτεινάκη)

Κραχτίδη 18:00, ΓΕ Δράμας- Πανσερραϊκός
(Γράψας- Κυριακού, Δελόγλου)

Καματερού 18:00, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Αμφικτύονες Λαμίας
(Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)

Α2 Γυναικών

Κλαδισού 15:30, ΕΑΧ Χανιά- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Φωτεινάκης)

Κερατσινίου 20:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας
(Μυλωνάς- Θεοδώρου)

Παίδων

Πάτρας 16:30, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Κυριακή 19 Μαρτίου 2023

Α1 Γυναικών (ημιτελικά- 1η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης- Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- HC Σαλαμίνας
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Άρης Νικαίας
(Φωτακίδης- Παπαπαύλου)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Φίλιππος Βέροιας
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Β’ Ανδρών

Καστοριάς 13:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Πόντιοι Κιλκίς
(Πήτας- Αγγελίδης)

Φιλίππειο 16:00, Φέρωνας Βέροιας- Άρτα Χάντμπολ
(Τζαφερόπουλος- Κυριακού)

Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Χαλάνδρι
(Σκλαβενίτης- Βήτας)

Α2 Γυναικών

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Κερκυραϊκός
(Τορνικίδης- Βιολιτζής)

Καματερού 14:20, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

Καστοριάς 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Πήτας- Αγγελίδης)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Εθνικός Κοζάνης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Σαμαράς)

Αμυνταίου 19:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Μάνος Λοίζος 19:30, Άρης Νικαίας- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Θεοδώρου)

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

methodos orizontio

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69