tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

http://e-karamitsos.gr/

«Πρωτόνιο»: Ένα πρότυπο εκπαιδευτήριο Χημείας για μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

access ban20

Κολυμβητική πανδαισία του Νηρέα Βέροιας σε Καρπενήσι και Θεσσαλονίκη

Κολυμβητική πανδαισία της αγωνιστικής & Προ αγωνιστικής του Νηρέα σε Καρπενήσι και Θεσσαλονίκη

14 μικροί κολυμβητές του Νηρέα συμμετείχαν στην Χειμερινή Ημερίδα 9-12 ετών στις 27-28 Νοεμβρίου στο Ποσειδώνειο (50 μ.)

Στις πρώτες θέσεις ήταν οι αθλητές:

Τρεις πρώτες θέσεις από τον Ραντζάκη Άγγελο  12 ετών 50 m – 100 m πεταλούδα & 200 m ελεύθερο.
Μία πρώτη θέση από τον Γαλίκα Γεώργιο 11 ετών στα 50μ πεταλούδα κ δεύτερη θέση στα 100μ  ελεύθερο.
Μία δεύτερη θέση από Νικόλοβα Αθανασία 12 ετών 200 m ύπτιο και δύο τρίτες θέσεις στα 50 + 100 m ύπτιο.
Μία πρώτη θέση Κάνουρα Μαρία Ελένη 9 ετών στα 100m Ελεύθερο
Και μία τρίτη θέση Ζημιανίτη Αδελαΐς 10ετων  στα 100m Ελεύθερο.

Για την αγωνιστική, από τους 11 που προκρίθηκαν οι 8 αθλητές της ομάδας συμμετείχαν στους τελικούς χειμερινού κυπέλλου Ανδρών Γυναικών & Παμπαίδων Παγκορασίδων που διεξήχθησαν στο Καρπενήσι 26 – 28 Νοεμβρίου (25μ.)

nireas antoniadou nov

Η μεγαλύτερη επιτυχία ήταν στα 200 m ύπτιο Γυναικών  όπου η Αντωνιάδου Ελένη κέρδισε την 1η  θέση και  το χρυσό μετάλλιο, όπου στον ίδιο τελικό συμμετείχαν, η  7η Κοσμίδου Χριστίνα και η 8η Βασιλειάδου Πολυξένη άλλες  δύο αθλήτριες του Νηρέα.

Η ίδια αθλήτρια  Αντωνιάδου Ελένη κατετάγη 3η  στα 50 m – 100 m ύπτιο Γυναικών.

Στις κατηγορίες Παμπαίδων Παγκορασίδων στο Καρπενήσι μετάλλια  κέρδισαν οι:

Ναλμπάντης Απόστολος 1ος 50-100-200 ύπτιο.

Στεργίου Ισαβέλλα 1η 400μ ελεύθερο 3η 200μ ελεύθερο & 200μ ύπτιο.

Ναλμπάντη Άννα Μαρία 3η 50μ ελεύθερο.

Οι υπόλοιποι αθλητές και οι  καλύτερες θέσεις:

Διαμαντόπουλος Νικόλαος 6ος  100 πρ

Ναλμπάντη Κων/να 12η 50 ελεύθερο

Προπονητής και Συνοδός  Θεοδωρίδης Χρήστος.

Οι αθλητές όλοι που συμμετείχαν στην Θεσσαλονίκη και οι καλύτερες θέσεις τους:

Πελτέκη 9 ετών  4η 50 ύπτιο 5η 50 ελεύθερο
Στάθης 11 ετών 4ος 100 πρόσθιο
Μπάμπαλος 12ετων 11ος 200 ελεύθερο 
Μπάρμπας 12 ετών 8ος 50 πεταλούδα
Σουγιουλτζή 11ετων 10η  100 πρόσθιο
Νόλα 11 ετών 11η 50 ύπτιο
Μασάδη 12 ετών 8η 100 ύπτιο
Μυλωνά 11ετων 23η 50 πρόσθιο
Κακαγιάννη 12 ετών 10η 200 ελεύθερο

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

methodos orizontio

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

sidiropoulos

studio 69