tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

http://e-karamitsos.gr/

«Πρωτόνιο»: Ένα πρότυπο εκπαιδευτήριο Χημείας για μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

access ban20

Βραβεύθηκαν οι μαθητές που διακρίθηκαν σε διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (φωτογραφίες)

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε τους μαθητές που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς Υπατία (2019-2021), Καραθεοδωρή (2019), Πυθαγόρας (2021), Θαλής (2020-2021) και Μικρός Ευκλείδης (2022), κατά τα έτη 2019, 2020, 2021 και 2022.

Η τελετή της βράβευσης πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 18 Ιουνίου στο Εκκοκκιστήριο Ιδεών. Στην αίθουσα επικρατούσε το αδιαχώρητο καθώς γέμισε από μαθητές και γονείς από όλες τις περιοχές του νομού Ημαθίας.

Η πρόεδρος του Παραρτήματος Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας κ. Χαρούλα Σαραφοπούλου απηύθυνε χαιρετισμό κι αναφέρθηκε στην χρησιμότητα των Μαθηματικών, τι σημαίνει για τον κάθε επαγγελματία, ποια είναι η ομορφιά και η κομψότητά τους. Συνεχάρη τα παιδιά λέγοντας «Μας κάνατε περήφανους, στείλατε μήνυμα αισιοδοξίας. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και τους γονείς που επενδύουν στην μόρφωση και τις επιλογές τους». Τέλος αφιέρωσε την σημερινή εκδήλωση σε έναν μεγάλο μαθηματικό που έφυγε πρόσφατα από τη ζωή, τον Βαγγέλη Ψύχα.

Στη συνέχεια τον λόγο πήρε ο Ιωάννης Τυρλής, Γ.Γ. Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και δρ Πανεπιστημίου Αθηνών, ο οποίος ανέπτυξε το θέμα «Μαθηματικοί Διαγωνισμοί». Ο κ. Τυρλής αναφέρθηκε στην αξία των Μαθηματικών λέγοντας «τα Μαθηματικά μπορούν να είναι η αφορμή για να είμαστε αισιόδοξοι. Η εξέλιξη της τεχνολογίας οφείλεται στα Μαθηματικά. Ο άνθρωπος μαθαίνει να σκέφτεται με τα Μαθηματικά», ενώ συνέχισε απαντώντας σε πέντε ερωτήματα όσων αφορά τους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς. Όπως είπε «οι Μαθηματικοί Διαγωνισμοί δεν είναι τυπικής εξέτασης όπως στο σχολείο. Πρέπει κάποιος να έχει αυστηρές ικανότητες». Έκανε μία  ιστορική αναδρομή στην εποχή που ξεκίνησαν, το μακρινό 1885 (στην Ελλάδα άρχισαν το 1934) και στην ονομασία του κάθε διαγωνισμού. Τέλος αναφέρθηκε στα οφέλη που αποκομίζει ο κάθε διαγωνιζόμενος (τόνωση αυτοπεποίθησης, δυνατότητα επίλυσης δύσκολων προβλημάτων – όπως συμβαίνει και στην ζωή, ήθος, ανάπτυξη ικανοτήτων κ.α.), αλλά και τι έγινε με όσους μαθητές διακρίθηκαν. «Κάνουν σημαντικά πράγματα, έχουν μία σπουδαία πορεία στη ζωή τους όσοι διακρίθηκαν. Σήμερα, είπε για τους μαθητές που βραβεύθηκαν σήμερα, είναι μία πολύ καλή βάση για να συνεχίσετε τη ζωή σας», συμπλήρωσε.

Έπειτα τον λόγο πήρε  ο Ανδρέας Πούλος, δρ Διδακτικής των Μαθηματικών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης , ο οποίος ανέπτυξε το θέμα « Προβλήματα για διασκέδαση και προβλήματα για το κέρδος». Ο κ. Πούλος αναφέρθηκε σε μερικά προβλήματα που απασχολούν μέχρι και σήμερα τους Μαθηματικούς, αλλά και λύσεις που έδωσαν σημαντικοί Μαθηματικοί.

Ακολούθησε η τελετή βράβευσης. Η Αλεξάνδρα Στυλιανίδου Γ. Γραμματέας του Παραρτήματος Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας ανέγνωσε τα ονόματα των μαθητών, ενώ στη συνέχεια αυτοί προσήλθαν για να πάρουν τους επαίνους τους. Τις βραβεύσεις έκανε η Αντιδήμαρχος Παιδείας και Ισότητας Φύλων Βέροιας Συρμούλα Τζήμα, ο Αντιδήμαρχος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης και Ψηφιακής Πολιτικής Βέροιας Καλλίστρατος Γρηγοριάδης, ο Διευθυντής 6ου Γυμνασίου Βέροιας και μέλος ΔΣ ΕΜΕ Ημαθίας Κώστας Παπαδόπουλος, ο Διευθυντής 4ου Γυμνασίου Βέροιας Γιάννης Καμπουρίδης, ο Διευθυντής 1ου ΕΠΑΛ Βέροιας Βαπτιστής Παντής, ο Διευθυντής ΓΕΛ Πλατέος – Κορυφής Τάσος Παντζαρτζίδης, η πρόεδρος της ΕΜΕ Ημαθίας Χαρούλα Σαραφοπούλου, ο αντιπρόεδρος της ΕΜΕ Ημαθίας Δημήτρης Χονδρολίδης και οι δύο ομιλητές, οι κύριοι Ι. Τυρλής και Α. Πούλος.

Οι μαθητές που βραβεύθηκαν:

ΥΠΑΤΙΑ 2019-2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Ασίκη

Ευθυμία

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2

Βράκα

Αναστασία

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3

Γεωργιάδης

Ορέστης

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

4

Γκοντοπούλου

 Ελισάβετ

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

5

Γκούντρας

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

6

Ευθυβουλίδης

Νικόλας

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7

Θεοχαρόπουλος

Τηλέμαχος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

8

Ιωσηφίδου

Δέσποινα

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

9

Ιωσηφίδου

Αντωνία

Γ/ΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

10

Κακαγιάννη

Σοφία

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

11

Κακαγιάννης

Χρήστος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

12

Καραμίχος

Ιωάννης

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

13

Λιόλιος

 Γεώργιος

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

14

Μουρατίδης

Βασίλειος

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

15

Μπίζου

Στυλλιανή

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

16

Νέτσιου

Μαγδαληνή

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

17

Ξυλοκαγιάννης

Βασίλειος

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

18

Παντελίδου

Αντιγόνη

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

19

Παπαδόπουλος

Λάμπρος

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

20

Πίτσης

Αντώνιος

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

21

Πουλιόπουλος

Πασχάλης

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

22

Ρέμπελου

Νόνη

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

23

Σακαλή 

Σταυρούλα

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

24

Σαλαμάνης

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

25

Σαραφαντώνη

 Φανή

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

26

Στεργίου

Μαρία

1ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

27

Σωτηριάδης 

Θεόδωρος

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

28

Τάνης

Στέργιος

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

29

Τσιάτσιου

Λυδία

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

30

Τσιφλίδης

Ευστάθιος

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

31

Φωτιάδου

Φωτεινή

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

32

Χρυσοχόου

Ανδρέας

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

33

Χωλίδου

Σοφία

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΥΠΑΤΙΑ 2021-2022

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1          

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

2          

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3          

ΒΟΓΙΑΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4          

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

5          

ΔΑΣΙΟΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

6          

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7          

ΕΜΒΑΛΩΜΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

8          

ΖΗΣΗ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

9          

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

10      

ΘΕΜΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

11      

ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

12      

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

13      

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

14      

ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΚΟΣ

ΙΑΣΩΝΑΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

15      

ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

16      

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

17      

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

18      

ΜΑΤΣΟΥΚΑ

ΟΛΓΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

19      

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

20      

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

21      

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΝΕΦΕΛΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

22      

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

23      

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ

ΔΡΟΣΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

24      

ΝΟΥΛΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

25      

ΝΤΟΒΑ

ΦΑΙΔΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

26      

ΠΑΡΙΣΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

27      

ΠΑΤΣΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

28      

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

29      

ΡΟΤΣΙ

ΓΙΟΥΕΝΤΖΙ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

30      

ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

31      

ΤΖΑΤΖΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

32      

ΤΖΗΤΖΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

33      

ΤΟΥΜΠΑ

ΑΘΗΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

34      

ΤΣΙΤΕΡΙΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

35      

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

36      

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

37      

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

38      

ΧΟΛΕΒΑ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

39      

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΘΑΛΗΣ 2020-2021

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΑΛΗΣ 2021-2022

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

4

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

6

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

7

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

8

ΚΩΣΤΑΚΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

9

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

10

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2021

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1         

ΒΛΑΟΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

2         

ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3         

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4         

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5         

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-Ν. ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6         

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

7         

ΖΗΣΕΚΑ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

8         

ΖΟΥΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

9         

ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

10     

ΚΟΛΟΚΑΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

7o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

11     

ΜΠΑΛΑΣΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

12     

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

13     

ΔΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

14     

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

15     

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

16     

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Βέροιας

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17     

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

18     

ΤΖΑΤΖΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

19     

ΖΗΣΕΚΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

20     

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

21     

ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

22     

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ

1ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

23     

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

24     

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΜΑΛΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

25     

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

26     

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

27     

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2022

α/α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1         

ΑΖΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

2         

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Ε1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

3         

ΑΜΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

4         

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

5         

ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

6         

ΑΡΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

7         

ΑΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

8         

ΑΣΒΕΣΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

9         

ΒΙΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

10     

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

11     

ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

12     

ΓΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

13     

ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

14     

ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

15     

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

16     

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

17     

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

18     

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

19     

ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

20     

ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

21     

ΓΚΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

22     

ΓΚΑΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

23     

ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΣΤ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

24     

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

25     

ΔΑΛΙΓΚΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

26     

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

27     

ΔΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

ΝΗΣΙΟΥ

28     

ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

29     

ΔΕΛΗΣΑΒΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

30     

ΔΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

31     

ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

32     

ΖΑΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

33     

ΖΗΣΕΚΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

34     

ΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

35     

ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

36     

ΖΟΥΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

37     

ΘΕΜΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

38     

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

39     

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΝΤΙΝΟΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

40     

ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

41     

ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

42     

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

43     

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

44     

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

45     

ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

46     

ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΕΛΒΕΤ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

47     

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

48     

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

49     

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

50     

ΚΙΡΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

51     

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

52     

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

53     

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

54     

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

55     

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

56     

ΛΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

57     

ΛΕΚΑ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ

ΣΤ

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

58     

ΜΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

59     

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

60     

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

61     

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

62     

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

ΝΗΣΙΟΥ

63     

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΣΤ

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

64     

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

65     

ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

66     

ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

67     

ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

68     

ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

69     

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

70     

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

71     

ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

72     

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

73     

ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

74     

ΜΠΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

75     

ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

76     

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

77     

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

78     

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

79     

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

80     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

81     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

82     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

83     

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

84     

ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

85     

ΠΑΣΑΜΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

86     

ΠΑΣΙΝΤΕΛΗ ΟΛΓΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

87     

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

88     

ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

89     

ΠΕΤΚΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

90     

ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΣΤ

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

91     

ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

92     

ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

93     

ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

94     

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

95     

ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

96     

ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

97     

ΣΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

98     

ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

99     

ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

100 

ΣΚΙΠΕΤΑΡΙΟΥ ΑΡΕΤΗ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

101 

ΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

102 

ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

103 

ΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

104 

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

105 

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

106 

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

107 

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

108 

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

Ε

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

109 

ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

110 

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

111 

ΤΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΣΤ

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

112 

ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

113 

ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

114 

ΤΟΠΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

115 

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

116 

ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

117 

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

118 

ΤΣΙΟΜΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

119 

ΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

120 

ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

121 

ΦΕΝΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

122 

ΦΛΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

123 

ΦΟΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

124 

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

125 

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

126 

ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΑΝΝΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

127 

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

128 

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

129 

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

130 

ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

131 

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

1ο άλμπουμ φωτογραφιών

View this gallery on Flickr  

2ο άλμπουμ φωτογραφιών