Προειδοποίηση
  • JFile: :read: Αδυναμία ανοίγματος αρχείου: https://api.flickr.com/services/rest/?method=flickr.photosets.getPhotos&photoset_id=72177720313153994&format=json&media=photos&per_page=900&api_key=34687e927f9fe863ff659978a5128bfa&nojsoncallback=1&extras=date_taken,date_upload,geo,icon_server,last_update,license,machine_tags,media,o_dims,original_format,owner_name,path_alias,tags,url_m,url_o,url_s,url_sq,url_t,views
tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

super course

Βράβευση αθλητών ping pong που διακρίθηκαν σε διασυλλογικά πρωταθλήματα

Εκδήλωση απονομής επάθλων σε όσους διακρίθηκαν στα διασυλλογικά πρωταθλήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης, κατά τα έτη 2018-2019, 2019-2020, 2022-2023, πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου, στο Κλειστό Φιλίππειο Γυμναστήριο στην Βέροια.

Την τελετή διοργάνωσε η Τοπική Επιτροπή Βορείου Ελλάδος.

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 2017-2018

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΞΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2Η ΘΕΣΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΠΙΤΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΛΑΡΟΥΠΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΝΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΟEA ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΗ
ΠΙΣΤΟΛΑ ΚΩΝΝΑ
ΓΑΒΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2Η ΘΕΣΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΖΩΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΜΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3Η ΘΕΣΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΣΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΝΟΕΜΗ
ΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Α ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΤΖΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΛΙΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΝΟΣ
ΤΣΙΑΛΤΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΖΑΡΖΙΚΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

2Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΒΑΡΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΡΑΧΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΖΙΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΤΚΑΣ ΚΙΜΩΝ
ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΖΑΡΙΦΕΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΟΕΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΚΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΟΥΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΟΥΧΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2Η ΘΕΣΗ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΑΛΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΜΑΚΕΔΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΝΟΣ
ΠΟΝΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΛΜΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2Η ΘΕΣΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3Η ΘΕΣΗ ΦOA ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΟΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 2018-2019

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)
ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΖΩΗ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)
ΤΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)

2Η ΘΕΣΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΝΟΕΜΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΜΠΟΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΣΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΒΑΙΑ-ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ -ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΔΑΝΑΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ
ΖΗΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ
ΛΕΤΣΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ
ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ)
ΖΑΓΚΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ (ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ)
ΚΙΛΚΙΣΛΗ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ)
ΠΙΤΤΑ ΑΛΕΞΙΟ (ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ)

2Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΛΑΡΟΥΠΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΣΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΩΤΣΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΕΙΦΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΥΡΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΗΤΚΑ ΚΙΜΩΝΑ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

Α ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

1Η ΘΕΣΗ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗ (ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ (ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)
ΚΕΛΙΑΦΑΝΟ ΙΩΑΝΝΗ (ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)
ΚΟΜΠΟΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ)

2Η ΘΕΣΗ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΟ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΩΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΗ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΤΑΣΤΑΜΑΝΗ ΧΡΗΣΤΟ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΣΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΕΛΤΣΕΡ ΑΛΕΣΣΑΝΤΡΟ ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3Η ΘΕΣΗ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΞΕΝΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ
ΣΕΙΜΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΒΟΛΟΥ

Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

1Η ΘΕΣΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΣΙΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΙΑΚΑ ΙΩΑΝΝΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΩΚΡΑΤΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΡΗ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΔΡΕΑ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΨΩΦΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΦΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2Η ΘΕΣΗ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΕΦΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ

3Η ΘΕΣΗ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΝΔΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΡΩΜΑΝΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 2019-2020

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΑΣΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΣΧΑΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΛΑΡΟΥΠΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΟΠΤΣΗ ΜΑΤΘΑΙΟ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΕΛΤΣΕΡ ΑΛΕΣΣΑΝΤΡΟ ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

2Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΦΑΡΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΖΑΡΕΙΦΙΔΗ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΤΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΙΣΤΟΛΑ ΙΩΑΝΝΗ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΥΡΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΗΤΚΑ ΚΙΜΩΝΑ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΑΣΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΠΙΤΤΑ ΑΛΕΞΙΟ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣΛΗ ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ
ΖΑΓΚΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΠΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ
ΖΗΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΒΑΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ
ΜΑΛΑΧΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ
ΤΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ

2Η ΘΕΣΗ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΗΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΖΩΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Α ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

1Η ΘΕΣΗ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΗ ΡΩΜΑΝΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΝΔΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΕΝΤΕΚΙΔΗ ΧΡΗΣΤΟ ΟΕΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2Η ΘΕΣΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΒΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΒΗ ΠΕΤΡΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΑΤΣΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑ ΤΡΥΦΩΝ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Β ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

1ΘΕΣΗ ΑΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΑΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ
ΤΑΣΙΟ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΟ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΟΣ

2Η ΘΕΣΗ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΑΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΗ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΔΑΛΑΤΣΗ ΠΕΤΡΟ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΚΑΙΤΑΤΖΗ ΙΟΡΔΑΝΗ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΜΑΜΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ ΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΟΣ

3Η ΘΕΣΗ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΛΑΤΩΝ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΕΡΜΗ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΟΥΤΛΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΑΠΟΝΟΜΕΣ 2022-2023

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
KOVACS GABOR ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
PINK MARK ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΛΣΑΜΙ ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΟΥΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2Η ΘΕΣΗ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟ-ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΖΕΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟ ΧΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3Η ΘΕΣΗ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΑΙΒΑΖΗ ΧΡΗΣΤΟ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΔΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΟ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΔΕΡΝΕΞΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΗΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΟ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΝΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

Α ΤΟΠΙΚΟ

1Η ΘΕΣΗ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΛΙΑΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΝΑΚΙΤΣΑ ΣΤΕΡΓΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΝΑΚΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΜΑΤΘΑΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΓΙΟΥΛΑ ΠΕΤΡΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣΒΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΤΖΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΣΙΑΛΤΖΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΔΑΝΙΗΛ ΑΣΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

2Η ΘΕΣΗ ΦΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΑ
ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΩΚΡΑΤΗ ΦΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΑ
ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΧΡΗΣΤΟ ΦΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΑ
ΣΕΙΜΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟ ΦΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΑ
ΨΩΦΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΦΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΑ

3Η ΘΕΣΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΒΗ ΓΕΩΡΓΙΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΟΝΤΡΑ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΟΝΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟ-ΘΕΟΔΩΡΟ ΣΕΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

Επίσης αναμνηστικές πλακέτες απονεμήθηκαν στους χορηγούς του αθλήματος.

{gallery}https://www.flickr.com/photos/132226078@N08/albums/72177720313153994{/gallery}

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

methodos orizontio

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69